Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 40
Kraj

Agregaty

Poszukujesz agregatu prądotwórczego dla swojej firmy? A może interesują Cię wieże oświetleniowe, które sprawdzą się na każdej budowie? Wszystko to (i wiele innych maszyn i pojazdów) znajdziesz w ogłoszeniach publikowanych na portalu truck.pl. Przeglądaj nasze oferty i znajdź najlepsze agregaty dla swojej firmy.

Tu wyszukasz ogłoszenia o sprzedaży używanego sprzętu budowlanego z całej Polski, a często również i Europy. Wystarczy jedynie zaznaczyć zakres terytorialny w rubryce "Kraj", aby szybko odnaleźć najlepsze oferty. Na naszym portalu stale znajdziesz kilkanaście propozycji sprzedaży agregatów oraz generatorów.

Używane agregaty na sprzedaż

Czy zakup używanego agregatu to dobra inwestycja? Biorąc pod uwagę koszty, jakie musiałbyś ponieść przy wyborze nowych urządzeń tego rodzaju, sprzęt z rynku wtórnego jest jak najbardziej uzasadniony ekonomicznie. Poza tym, na naszym portalu znajdziesz propozycje od wiodących sprzedawców z tej branży - ryzyko wpadki jest niewielkie.

Jak znaleźć agregat na sprzedaż na naszym portalu? To bardzo proste. Wystarczy, że ustawisz swój budżet - zrobisz to za pomocą wygodnego suwaka, jaki znajduje się w lewej części ekranu. Możesz także zawęzić wyniki wyszukiwania do urządzeń, które wyprodukowane były w konkretnych latach lub do sprzętów wybranego producenta.

Dlaczego warto kupić agregat na truck.pl?

Chcesz kupić agregaty lub generatory w dobrej cenie? Zobacz oferty sprzedaży takich urządzeń na naszym portalu. Truck.pl to jeden z największych portali zrzeszających firmy handlujące używanym sprzętem budowlanym w Polsce. Tu znajdziesz oferty od profesjonalistów z branży. Możesz mieć pewność dobrego wyboru!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 40

Generator diesel MWM

Cena 24 642 PLN 5 500 EUR
Holandia
 
 • Prototypowy agregat naczepowy Prototypowy agregat naczepowy Naczepy 2015-02-20
  Carrier Transicold przedstawił prototypowy agregat naczepowy, w którym zastosowany został naturalny czynnik chłodniczy. Prototypowy agregat wyróżnia się wykorzystaniem naturalnego czynnika CO2 (R744) w obiegu zamkniętym. Jest zasilany za pomocą opatentowanego napędu elektrycznego E-DriveT, sprawdzonego w gamie urządzeń VectorT.
  Czytaj całość
 • W Czosnowie rozwijają Centrum W Czosnowie rozwijają Centrum Serwis i części 2014-11-28
  Spółka Q-service Truck, pierwszy w Polsce autoryzowany dealer specjalizujący się w sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych wyłącznie marki ISUZU, w ramach rozwoju Centrum Kompetencji, podpisała umowę z turecką firmą Safkar, producentem agregatów klimatyzacyjnych i systemów klimatyzacji do samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów.
  Czytaj całość
 • "Lekarze" agregatów uczą się w Święcicach Nowe Centrum Szkoleniowe Carrier Transicold Polska 2014-03-21
  Nowe Centrum Szkoleniowe Carrier Transicold Polska w Święcicach należy do najnowocześniejszych obiektów w Europie. Znajduje się na terenie siedziby firmy Remo-Car. Przeprowadza szkolenia dla techników zajmujących się obsługą urządzeń chłodniczych, producentów zabudów oraz klientów.
  Czytaj całość