Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 17
Kraj

Ciężarówki do drewna

Planujesz zakup ciężarówki do przewozu drewna? Jesteś we właściwym miejscu! Na naszym portalu regularnie zamieszczane są ogłoszenia o sprzedaży samochodów do drewna z całego kraju oraz Europy. Szczegółowe zdjęcia oraz opisy pozwolą Ci łatwo znaleźć pojazdy, które spełniać będą Twoje oczekiwania i znaleźć najciekawsze propozycje.

Zakup ciężarówki do drewna chyba nigdy nie był łatwiejszy niż teraz! Konstrukcja portalu truck.pl pozwoli Ci w kilka sekund odnaleźć pojazd, który spełni Twoje oczekiwania. Po prostu wprowadź swoje wymagania do wyszukiwarki - określ budżet, rocznik lub rodzaj maszyny, a za chwilę na ekranie pojawią się ogłoszenia spełniające Twoje oczekiwania.

Przyczepy do drewna

Poszukujesz przyczepy do drewna w dobrej cenie? Koniecznie zobacz oferty publikowane na naszym portalu. Kilkadziesiąt ogłoszeń o sprzedaży przyczep samozaładowczych, dłużycowych oraz innych pojazdów do przewozu drewna. Tylko u nas znajdziesz tak szeroki zakres ogłoszeń o sprzedaży tego typu pojazdów praktycznie z całego kraju.

Niezależnie od tego czy interesuje Cię transport drewna dłużycowego czy też przyczepa samozaładowcza do drewna, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Portal truck.pl to miejsce, gdzie codziennie pojawiają się kolejne ogłoszenia od wiodących firm z branży handlu pojazdami użytkowymi.

Forwardery używane i poleasingowe

Na portalu truck.pl znajdziesz ogromny wybór forwarderów używanych z całej Polski oraz Europy. Bardzo często pojawiają się tu także propozycje sprzedaży maszyn poleasingowych. To idealna okazja by nabyć pojazd stosunkowo młody, niewyeksploatowany, a przy tym wciąż mający niezłą cenę. Śledź nasz portal.

SUD-POL EKSPORT IMPORT PIOTR SUDOŁ

SUD-POL EKSPORT IMPORT PIOTR SUDOŁ

Łobżenica, Polska
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 17