Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 6
Kraj

Autocysterny

Szeroki wybór cystern samochodowych w jednym miejscu. U nas znajdziesz autocysterny idealne dla swoich potrzeb, niezależnie od swojego budżetu Teraz wystarczy już tylko wybrać odpowiednie parametry w wyszukiwarce (podaj kwotę, rocznik i ewentualnie lokalizację), a po kilku sekundach na ekranie zobaczysz mnóstwo ciekawych propozycji.

Na naszym portalu każdego dnia pojawiają się kolejne ogłoszenia o sprzedaży autocystern z całego kraju. Jako miejsce, które zrzesza profesjonalistów z branży dbamy o to, aby wszystkie ogłoszenia dostarczały maksymalną ilość informacji. Bogata dokumentacja zdjęciowa sprzedawanych pojazdów oraz dokładne opisy pozwolą Ci stwierdzić, czy danym egzemplarzem rzeczywiście warto się interesować.

Cysterny paliwowe i gazowe

Interesują Cię cysterny paliwowe w dobrych cenach? Jesteś w doskonałym miejscu! Na naszym portalu regularnie znajdziesz oferty sprzedaży używanych autocystern do przewozu paliw płynnych, w tym także autogazu. Mamy oferty sprzedaży zarówno autocystern, jak również naczep do przewozu tego rodzaju materiałów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz portal? Nie jesteśmy kolejną witryną ogłoszeniową - portal truck.pl zrzesza profesjonalistów z branży. Tu nie ma przypadkowych handlarzy czy małych autokomisów, które przypadkowo sprzedają cysterny. U nas ogłaszają się tylko uznane firmy z branży samochodów ciężarowych.

Cysterny do mleka i spożywcze

Regularnie publikujemy także ogłoszenia o sprzedaży autocystern do zastosowań spożywczych. Jeżeli poszukujesz cysterny do mleka to regularnie śledź nasze oferty - być może już niedługo (nawet dziś czy jutro), pojawi się jakieś ciekawe ogłoszenie! Mamy oferty przedstawiające cysterny do mleka z całego kraju oraz Europy!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 6
 • 165 ciągników DAF XG dla firmy HOYER – przewoźnika produktów płynnych 165 ciągników DAF XG dla firmy HOYER – przewoźnika produktów płynnych 2024-04-18
  HOYER, światowy lider w dziedzinie rozwiązań logistycznych dla produktów płynnych, odnawia swoją flotę poprzez zakup 165 ciągników siodłowych DAF XG 480 4x2. Pojazdy, które zostaną dostarczone w ciągu najbliższych miesięcy, będą...
  Czytaj całość
 • Actrosy zaprzężone do cystern Actrosy zaprzężone do cystern 40 nowych Mercedesów w firmie Pawtrans 2019-10-18
  W siedzibie Auto Partner J.A. Garcarek, dealera Mercedes-Benz Trucks Polska, odbyło się uroczyste przekazanie 40 nowych Actrosów firmie Pawtrans. Actrosy 1848 w barwach firmy Pawtrans z Poniatowej wyruszyły na międzynarodowe trasy, transportując płynne produkty spożywcze, takie jak czekolada, tłuszcze, koncentraty itp.
  Czytaj całość
 • Silosy przedmiotem pożądania Silosy przedmiotem pożądania Duży popyt na naczepy do przewozu towarów sypkich 2019-08-16
  Popyt na pojazdy zbiornikowe, tzw. silosy w Polsce jest tak duży, że niektórzy producenci nie są w stanie zrealizować zamówień w ciągu roku. Czołowymi dostawcami takich pojazdów są marki Feldbinder oraz Spitzer. Liczącymi się markami na naszym rynku są też Kässbohrer, LAG, OMEPS i Welgro.
  Czytaj całość