Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 37
Kraj

Młot hydrauliczny

Chcesz kupić młot hydrauliczny? Na portalu truck.pl znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży takich narzędzi. Mamy ogłoszenia o sprzedaży młotów hydraulicznych takich marek jak choćby Atlas Copco, Chicago Pneumatic czy Furukawa. A może szukasz czegoś budżetowego? Nie ma problemu - wiele jest ofert z chińskimi młotami.

Używane młoty hydruliczne na sprzedaż

Potrzebujesz sprzętu budowlanego, ale nie chcesz przepłacać przy zakupie fabrycznie nowych narzędzi? Teraz już nie musisz! Wystarczy, że postawisz na używane narzędzia, których ogłoszenia sprzedaży znajdziesz na portalu truck.pl. Takie młoty hydrauliczne kosztują zaledwie ułamek kwoty, jakie zapłaciłbyś za nowe urządzenia.

Każde ogłoszenie o sprzedaży młota hydraulicznego zawiera szczegółowe informacje na temat samego urządzenia, dzięki czemu będziesz wiedzieć, czy dobrze inwestujesz swoje pieniądze. A ponadto, w każdym z ogłoszeń znajdziesz również bezpośredni kontakt do sprzedającego konkretne urządzenie. Dzięki temu, łatwo dogadasz szczegóły transakcji!

Dlaczego warto kupić młot hydrauliczny na truck.pl

Znajdziesz u nas ogromny wybór młotów. A ich znalezienie jest jeszcze łatwiejsze niż myślisz. W lewej części ekranu znajdziesz prostą w obsłudze wyszukiwarkę. Teraz wystarczy, że podasz w niej swój budżet oraz inne parametry. Po chwili, pokażą Ci się najlepsze oferty młotów hydraulicznych na sprzedaż z całej Polski.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 37

Młot hydrauliczny

Cena 9 633 PLN 2 150 EUR
Holandia
 

Młot hydrauliczny IMI

Cena 16 129 PLN 3 600 EUR
Holandia
 
  • Więcej młotów hydraulicznych Więcej młotów hydraulicznych Maszyny budowlane 2013-09-20
    Firma Doosan poszerzyła ofertę młotów hydraulicznych do koparek kołowych i gąsienicowych o masie od 14 do 38 ton o dwa nowe modele. Jak zapewnia producent, podobnie jak dotychczas oferowane modele DXB100H, DXB170H i DXB260H, nowe młoty hydrauliczne DXB130H i DXB190H charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem mocy do masy, co zapewnia wydajną pracę podczas rozdrabniania kamieni, głazów, betonu i odpadów rozbiórkowych, a także wysoką sprawność przy kopaniu.
    Czytaj całość