Wiadomości z rynku

czwartek
13 czerwca 2024

Pojazdy komunalne z Holandii

Clean Mat Trucks: dużo więcej niż tylko zakup i sprzedaż używanych pojazdów
30.04.2010 00:00:00
W bieżącym roku mija 20 lat od założenia handlowej firmy Clean Mat Trucks. W ubiegłym roku zmieniła ona swoją siedzibę (obecnie należy kierować się na 37. zjazd z autostrady A15 w Holandii). Obok takich pojazdów, jak śmieciarki, zamiatarki, wozy asenizacyjne w Clean Mat Trucks pojawiły się w ostatnich latach hakowce, wywrotki, dźwigi, skrzynie otwarte (z dźwigami załadowczymi bądź bez), samochody skrzyniowe, ciągniki siodłowe, betonomieszarki, przyczepy oraz inne.
W pierwszych latach działalności firma Clean Mat Trucks ograniczała się do niewielkich ingerencji w pojazdy, które w większości wypadków sprzedawane były w stanie, w którym zostały zakupione. Firma posiadała wówczas około 40 pojazdów na stocku. Z upływem czasu pojawiła się potrzeba sprzedaży pojazdów, których stan techniczny poddawano szczegółowej inspekcji. Zaczęto także dopasowywać pojazdy przeznaczone na sprzedaż do indywidualnych życzeń klientów. Równocześnie inwestowano w warsztat i kwalifikacje mechaników. Stopniowo pracownicy nabywali wysokospecjalistycznej wiedzy dotyczącej oferowanych pojazdów.
Nie tylko komunalne
Obok takich pojazdów, jak śmieciarki, zamiatarki, wozy asenizacyjne pojawiły się hakowce, wywrotki, pojazdy z dźwigiem załadowczym, skrzynie otwarte (z dźwigami załadowczymi bądź bez), samochody skrzyniowe, ciągniki siodłowe, betonomieszarki, przyczepy oraz inne. Stan magazynu w ciągu lat powiększył się do 450 pojazdów.
Clean Mat Trucks ma oddziały w Sofii (Bułgaria), Dniepropietrowsku (Ukraina), a także przedstawicielstwa w Hiszpanii i Rumunii.
Już w 1998 roku Clean Mat Trucks posiadał własną stronę internetową, na której przedstawiano pełną ofertę firmy. Od początku było jasne, że spełni ona swoją rolę tylko wtedy, jeśli informacje na niej zawarte będą aktualne. Z tego względu na www.cleanmat.eu znajdą Państwo codziennie aktualną ofertę oraz wszystkie dane zamieszczonych tam pojazdów. W dzisiejszych czasach nie można się obejść bez takiego medium jako instrumentu sprzedaży.
Obok pojazdów transportowych oferujemy nowe pojazdy z dźwigami załadowczymi (do 150 ton). Oprócz dystrybucji pojazdów wykonujemy też ich przebudowy. Posiadając te wszystkie umiejętności techniczne, Clean Mat Trucks jest w stanie w pełni dopasować każdy pojazd do indywidualnych potrzeb klientów.
W skład grupy Clean Mat Trucks wchodzi również Clean Mat Horsetrucks, gdzie powstają zabudowy pojazdów przeznaczonych do transportu koni. Przygotowują je pracownicy, którzy sami aktywnie uczestniczą w sportach konnych.
Po wynajmie sprzedaż
Clean Mat Trucks posiada własną lakiernię, co łączy się z dodatkowymi zaletami: sprzedawane pojazdy mogą zostać u nas całkowicie lub częściowo przemalowane zgodnie z życzeniem klienta. W porównaniu do lakierni zewnętrznych stwarza to korzyści związane z możliwościami wcześniejszej realizacji zamówień, a cena malowania jest atrakcyjniejsza.
Clean Mat Trucks jest w Europie liderem w dziedzinie wynajmu pojazdów komunalnych i asenizacyjnych. Posiadając 150 pojazdów przeznaczonych na wynajem, wspieramy codziennie klientów w Holandii, Niemczech, Belgii, Francji i Hiszpanii. Okres wynajmu oscyluje między jednym dniem a ośmioma latami. Pojazdy przeznaczone na wynajem kupowane są jako nowe i wypożyczane przeciętnie przez dwa - trzy lata, po czym sprzedawane na całym świecie. W ten sposób dział wynajmu ma ciągle nowe pojazdy komunalne do dyspozycji, a Clean Mat Trucks wciąż młode używane pojazdy komunalne do sprzedaży.
Wszystkie przedsiębiorstwa tworzą łącznie wszechstronną i kompletną grupę, i to zarówno w kwestii posiadania użytkowych pojazdów komunalnych oraz pozostałych pojazdów użytkowych, jak i w zakresie popartego doświadczeniem wsparcia technicznego.
Clean Mat Trucks nie tylko sprzedaje używane pojazdy, lecz także jest w stanie i potrafi dopasować pojazdy do indywidualnych życzeń każdego klienta.
Clean Mat Trucks B.V.
Wageningsestraat 17
6673 DB Andelst
Holandia
tel. +31 488 712 600
e-mail: info@cleanmat.eu
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.